Oferty Pracy

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych

zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy to profesjonaliści, eksperci i naukowcy, których talent, pasje i ambicje przyczyniają się do rozwoju nauki i innowacyjności gospodarki.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, aplikuj na jedno z poniższych stanowisk. Jeśli aktualnie nie poszukujemy pracowników, a jesteś zainteresowany pracą w naszym Instytucie prześlij wymagane dokumenty aplikacyjne na adres kadrowoplacowy@ibwch.lodz.pl lub przynieś je osobiście do sekretariatu naszego Instytutu.

Aktualne oferty pracy:

Wyniki naborów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne

  •  list motywacyjny własnoręcznie podpisany zawierający: imię, nazwisko, dane do kontaktu, cel aplikacji kopie       dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
  •  świadectwa pracy
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO – wzór Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodna z RODO)

Administratorem Państwa danych osobowych jest SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ – INSTYTUT BIOPOLIMERÓW I WŁÓKIEN CHEMICZNYCH z siedzibą: 90-570 Łódź, ul. M. Skłodowskiej-Curie 19/27. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu związanych z tym praw, znajdują się pod adresem:   https://www.ibwch.lodz.pl/rodo,74

Opublikował(a): Anna Piesyk

Ostatnia zmiana: